אודות FundMe

הבאנו את הנתינה המקוונת לישראל. עכשיו אנחנו מביאים אותה אליך.

FundMe הוא אתר גיוס ההמונים הפומבי הראשון בישראל. האתר מובא אליכם מהיוצרים של ישראל תורמת- העסק החברתי שהביא את הנתינה המקוונת לישראל והיום מוביל את אתר הנתינה המקוונת במדינה - IsraelToremet.org - אשר סייע למעל 400,000 תורמים לתרום לעמותות בישראל. עכשיו, עם FundMe אנו נסייע לכל מי שמעוניין לגייס תרומות.

החזון שלנו

להגדיל את הנתינה וההשפעה החברתית על ידי הפיכת גיוס התרומות המקוונות לקל עבור כולם, בכל עת.

elements eye

הנבחרת שלנו

עוזרים לאנשים לתת מאז 2004.

team member
יונתן בן-דור

מנכ"ל

יונתן, החלוץ בתחום של גיוס תרומות מקוון בישראל, עובד בתחום העמותות משנת 1998. יונתן בוגר אוניברסיטת מקגיל והפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית, והוא משמש כמנכ"ל של ישראל תורמת וגם של PocketCause בע"מ, חברת סטארט-אפ ישראלית חדשה.

team member
נועה מנדל

ראש מחלקת שירות לקוחות

נועה בעלת תואר בניהול ותקשורת יחד עם 6 שנות ניסיון בניהול פרוייקטים במגזר השלישי. נועה מתגוררת בתל אביב והיא אמא לשניים.

team member
רונן מנדל

סמנכ''ל טכנולוגיה

לרונן יותר מ-17 שנות ניסיון במערכות מחשבים, כשהוא החל את דרכו בגיל 18, בתור איש מחשבים בצה"ל. רונן התנדב בעמותה שולחן לשולחן, שם הוא הכיר את יונתן - ומאז השניים משתפים פעולה בפרויקטים חברתיים שונים. רונן מתגורר בכפר סבא עם אשתו טל ועם שלושת ילדיהם.

team member
גיא לוין

מנהל קמפיינים

גיא לוין הוא ראש מחלקת המכירות של ישראל תורמת. גיא בעל תואר ראשון בתקשורת המונים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. גיא בעל 10 שנות ניסיון במכירות, שיווק דיגיטלי ופיתוח עסק.